اس ام اس مارکتینگ یا بازاریابی پیامکی برای فروش بیشتر

همه یک گوشی موبایلو دارن، و چه بهتر که واسطه موبایل بتونیم پیام تبلیغاتیمونو برای فروش بیشتر به گوش مخاطب بروسیم. برای اینکار هم 3 تا راه وجود داره. شبکات اجتماعی، وب سایت و گوگل، ارسال پیامک تبلیغاتی. در این پست میخواهیم در مورد بازاریابی پیامکی باهاتون صحبت کنیم. قبل از اینکه شروع کنیم لطفا برای حمایت لایک کنید و این مقاله را برای دوستانتونم ارسال کنید تا استفاده کنند.

بازاریابی پیامکی

از سامانه های پیامکی 2 تا استفاده خیلی مهم میشه کرد. استفاده اول برای اطلاع رسانی، تعامل و ارتباط با بانک مشتریان خودتونه برای مثال میتونید جشنواره ها، محصولات جدید، تغییر آدرس به مشتریانتون اطلاع رسانی کنید و حتی میتونید برای تعامل بیشتر و ایجاد تجربه خوب روز تولد و یا سالگرد ازدواج مشتریانتونو بهشون تبریک بگید و باعث افزایش قدرت برند یا نام تجاریتون بشید.

استفاده دوم سامانه های پیامکی برای جذب مشتریان جدید و فروشه که با توجه به هزینه های کم نرخ تبدیل خوب و کم هزینه ای براتون داره.

60 درصد پیامک های تبلیغاتی بلاکن و پیامک شما به دست مخاطب نمیرسه ولی 40 درصد مابقی هم جامعه هدف کمی نیستش. مثلا 40 درصد 1000 نفر، 40 درصد 10000 نفر و 40 درصد 100000 نفر به بالا.

پلتفرم ها و سامانه های پیامکی انقدر پیشرفت کردن که شما میتونید طوری کمپین تبلیغات پیامکیتونو طراحی کنید که پیامکتون دقیقا به دست مشتری احتمالیتون برسه. شما میتونید جنسیت افرادی که قراره براشون پیامک ارسال بشرو انتخاب کنید. مثلا اگر محصول یا خدمت شما برای بانوان هستش، پیامک تبلیغاتیتونو فقط برای جنسیت بانوان ارسال کنید.(مثل سالن های زیبایی یا لوازم آرایش)

اس ام اس مارکتینگ بر اساس منطقه جغرافیایی

میتونید بر اساس منطقه جغرافیایی پیامک تبلیغاتی و انبوه ارسال کنید. مثلا شهر تهران خیابان پیروزی. یا فقط به شهرستان خودتون پیامک تبلیغاتیتونو ارسال کنید. برای مثال آموزشگاه هایی که دوره های آموزشی حضوری برگزار میکنند میتونند پیامک های انبوه تبلیغاتیشونو فقط به منطقه ای ارسال کنند که موسسه اموزشیشون تو اون منطقه واقع شده.

شما میتونید پیام تبلیغاتی خودتان را به یک صنف خاص ارسال کنید. این فیلتر برای کسب و کارهای b2b روش فوق العاده ایه.  مثلا فرض کنید که پارچه فروشید، میتونید پیام تبلیغاتیتون را برای صنف تولید کنندگان پوشاک ارسال کنید.

2 تا از بهترین سامانه های پیامکی ایران sms.ir و ملی پیامک هستش که با هزینه خیلی کم میتونید از سرویس هاشون استفاده کنید و پنلشونو برای کسب و کارتون تهیه کنید. که آدرس وب سایتهاشونم براتون gdk; ;vnl.

اس ام اس مارکتینگ یا بازاریابی پیامکی جمع بندی کنیم

بازاریابی پیامکیو در کنار روش های تبلیغاتی دیگتون داشته باشید. اگه از این روش به صورت اصولی و تخصصی استفاده کنید نسبت به هزینه ای که داره برگشت پول فوق العاده ای براتون ایجاد میکنه و فروشتونو کاملا افزایش میده. تو دوره آموزشی مدیریت و راه اندازی کسب و کار بازاریابی پیامکی خیلی اصولی و تخصصی بهتون آموزش دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *