انباشت اطلاعات در کسب و کار

یسریا از ندونستن یه کاریو انجام نمیدن، یسریا هم از دونستن زیاد دچار انباشت اطلاعات و کمال گرایی میشن و یه کاریو شروع نمیکنن.

انباشت اطلاعات آموزشی

تو این ویدئو میخوایم در مورد یک مسئله خیلی مهم به نام انباشت اطلاعات باهاتون صحبت کنیم. امروزه به واسطه فضای مجازی آموزش های خیلی زیادی از کسب و کارو همه جا میتونید ببینید، که طرافدارای خیلی زیادی هم پیدا کرده. جالب اینجاست 90 درصد طرفدارای این سبک محتوا افرادی هستند که کسب و کاری ندارند و صرفا میخوان کسب و کار راه اندازی کنند و به موفقیت و ثروت برسن. 10 درصد دیگه افرادی هستند که کسب و کار دارند و میخوان پیشرفتشونو سریع تریو تجربه کنند.

شما اگه به اکثر کارخونه دارای قدیمی و افراد موفق نگاه کنید، میبینید چیز زیادی آموزش ندیدن و فقط به واسطه 2، 3 تا آموزش کاربردی که یاد گرفتن و به کارگیری اون آموزش ها و استمرارش، به موفقیت رسیدن.

درسته که آموزش دیدن تو هر حیطه ای واجبه، ولی آموزش باید همراه با اقدام و به کارگیری باشه. این یعنی شما هر محتوای آموزشی که دیدید باید تو کسب و کارتون پیاده سازی کنید و ازش استفاده کنید.

متاسفانه بعضی افراد یه تعداد زیادی محتوای آموزشی میبینند و یا تو دوره های آموزشی مختلفی شرکت میکنند، و بدون اینکه کوچکترین به کارگیری از آموزش های قبلی خودشون داشته باشند، شروع به آموزش های جدید میکنن.

این افراد به یک مشکل اساسی بر میخورن به نام انباشت اطلاعات. انباشت اطلاعات باعث میشه اعتماد به نفسشون پایین بیاد، انباشت اطلاعات باعث میشه به یک کمال گرا تبدیل بشن. انباشت اطلاعات باعث میشه همیشه فکر کنند که به اندازه کافی معلومات ندارند و آماده نیستند کاریو شروع کنند و فکر میکنند باید آموزش های بیشتری ببینند.

تو دوره آموزش مدیریت کسب و کار درباره این موضوع خیلی کامل توضیح دادیم. ولی بهتون پیشنهاد میکنیم، کوچکترین آموزشی تو هر مبحثی که دیدید، سعی کنید اون آموزشو توی کسب و کارتون شخصی سازی و پیاده سازی کنید و بعد از گرفتن آزمون خطا و بازخورد بهینه ترش کنید و سپس سراغ آموزش های دیگه برای ارتقا بیشتر برید.

عملگرا باشید

جمع بندی کنیم: هیچکس صرفا با مطالعه کتاب یا شرکت تو دوره های آموزشی و فقط با یادگیری به نتیجه ای نرسیده، افرادی به نتیجه میرسن که اقدام گرا و عملگرا باشن، حتی اگر آموزش ندیده باشن. یا به اصلاح مرد عمل باشن.

2 پاسخ

  1. اموزشها فوق العادس👌🏻👍🏻 ممنونم از تمام کسانی که در این کمپین شرکت دارند❤️🙏🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *