اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کارها

وب سایت یه فروشگاهیه که شبانه روزی بازه. وب سایت یک ویترین از کسب و کارتونه که در هر زمان و مکانی میتونه تو دید مشتری باشه. وب سایت اعتباره کسب و کاره. وب سایت ویزیتور و فروشنده مجازیه بیزینستونه. در این مقاله میخواهیم درمورد اهمیت داشتن وب سایت باهاتون صحبت کنم. قبل از اینکه شروع کنیم لطفا برای حمایت لایک کنید و این پستو برای دوستانتونم ازسال کنید تا استفاده کنند.

80 درصد آدما وقتی میخوان یک محصول یا مغازه و خدمتی را پیدا کنند، اولین کاری که میکنند سرچ کردنه. پس چه بهتر که تو کلمات کلیدی مهم صنفتون صفحه اول گوگل باشید تا احتمال خرید مشتری از شما بیشتر شه . اینطوری فروشتونو افزایش بدید.

دیگه افراد حوصله ترافیک، گرما و سرمارو برای خرید یک محصول ندارن و زمان هم که خودش یک مولفه اصلی شده. افراد خیلی راحت با سرچ کردن یا وارد شدن به وب سایتتون، محصولات شما را میبینند، توضیحاتشو مطالعه میکنند، با قیمت سایتهای دیگه مقایسه میکنند و خیلی راحت خریدشونو نهایی میکنند.

اگر مغازه، دفتر و شرکت داشته باشید، داشتن سایت هم خیلی واجبه ولی اگر مغازه هم ندارید اشکالی نداره و با هزینه خیلی خیلی کمتر از راه اندازی و اجازه بهای مغازه میتونید یک وب سایت داشته باشید. شما وقتی وب سایت دارید خیلی راحت تر میتونید با مشتریاتون ارتباط برقرار کنید و نظرات و پیشنهادات و انقادات مشتریانتونو جمع آوری کنید. اینطوری میتونید از نظرات مشتریانتون برای خدمات بهتر و ایجاد تجربه بهتر در مشتریان جدید استفاده کنید.

یه وب سایت خوب به تنهایی 50 درصد برندینگو انجام میده. روزانه هزاران نفر به دنبال محصولات و خدمات شما یا مقالات مرتبط به کسب و کار شمان. هر چقدر مقدار دیده شدنتون بین مخاطبا و مشتریای احتمالی بیشتر بشه، خود به خود باعث میشه نام برند شما در ذهنشون حک بشه، اینطوری اعتبار برند و کسب و کارتونم بیشتر میشه.

وب سایت شما ویترین 24 ساعته کسب و کارتونه. خیلی افراد صبح های زود و شب ها بعد از اینکه از محل کار به خونشون میرن، نیاز و خواسته خودشونو سرچ میکنند. اگر کسب و کارتون خدماتی باشه میتونند با موبایلتون تماس بگیرند یا شمارتونو بردارن و تو تایم کاری باهاتون ارتباط بگیرن. اگرم کسب و کارتون محصول محور و فروشگاهی باشه، مشتری تو هر ساعت شبانه روز میتونه خریدشو نهایی کنه. و پیامک های واریزی پول رو تو هر ساعت شبانه روز تجربه کنید.

با مغازه و دفترکار شاید بتونید تو منطقه یا شهر خودتون شناخته بشید ولی با یک وب سایت فعال کل ایرانو میتونید پوشش بدید و به چشم مشتری ببینید و حتی برای کسب و کارتون مشتریان خارجی پیدا کنید و صادرات هم انجام بدید. هزینه های بازاریابی دیجیتال خیلی خیلی به صرفه تر از تبلیغات آفلاین هستش که البته برای بازاریابی دیجیتال ابتدا باید یک وب سایت داشته باشید و مشتریانی که تبلیغتونو میبینند و روی تبلیغاتتون کلیک میکنندو وارد وب سایتتون کنید.

وب سایت مزایایای خیلی زیادی داره که تو یک ویدئو جا نمیشه پس جمع بندی کنیم:

داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری خیلی خیلی واجبه. راه اندازی وب سایت نیاز به هزینه خیلی زیادی نداره و شما میتونید با مبلغ 3 میلیون تومان یک وب سایت وردپرسی داشته باشید. کسب و کارتون با داشتن وب سایت تازه همه گیر و کشوری میشه و میتونید به مشتریان محصول یا خدمتتون تو شهرهای دیگه هم دست پیدا کنید. درباره راه اندازی یک وب سایت اصولی و انواع روش های تبلیغاتی برای جذب مخاطب و مشتری تو دوره آموزشی راه اندازی و مدیریت کسب و کار خیلی کامل بهتون آموزش دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.