اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی

گرافیست

به جرات می­توان گفت که همه ما می­دانیم که طراحی گرافیست در اکثر سازمان­ها مورد نیاز است. اگرچه ما واقعاً اهمیت طراحی گرافیک در تجارت را درک نمی­کنیم. اگر فکر می­کنید کسب و کار شما می­تواند بدون ارتباطات قانع کننده دوام بیاورد؛ دوباره فکر کنید. به هر طریقی، شما باید ویژگی ­ها، مزایا و تمایزهای محصول یا خدمات خود را بصورت تصویری به مشتریان مورد نظر خود منتقل کنید.

گوگل از طراحی گرافیکی به عنوان “هنر یا مهارت ترکیب متن و تصاویر در تبلیغات ، مجلات یا کتاب ها” تعریف می­کند. ما احساس می کنیم که این امر بسیار مبهم است و از بیان ارزش طراحی که به یک کسب و کار می­ افزاید غفلت می­کنیم. بنابراین قصد داریم تعریف جدیدی از طراحی گرافیک ارائه دهیم:

ترتیب، سازمان­دهی و دست­کاری محتوا، تصاویر و عناصر گرافیکی در قالب­های جذاب برای رسانه ­های دیجیتالی و چاپی، ارتباط واضح و ارزش­مند، خدمات و فناوری مارک تجاری، تعریف طراحی گرافیکی جهت توسعه ارتباطات بصری است؛ که با هدف ایجاد آگاهی، شکل گیری ادراکات و افزایش بازاریابی با مخاطبان خاص خود مطابقت دارد؛ تا آن­ها را به اشتراک بگذارید و برندها را ارتقا دهید.

نود درصد اطلاعات منتقل شده در مغز انسان بصری است. بنابراین کسب و کار شما برای ارتباط با اهداف خود به طراحی قوی نیاز دارد. یک شخصیت برای کسب و کار خود ایجاد کنید. دلیل اصلی ترجیح مردم از گرافیک و تصویر به جای بازنویسی متن، به دلیل سرعت جذب آن است. این جزء بسیار مهمی از ملاحظات است و همچنین یک اشکال عمده در مورد متن طولانی است.

برای مثال، متن بیش از حد در یک آگهی مستلزم آن است که شخصی زمان زیادی را برای درک آن­چه می­خواهد بیان شود اختصاص دهد. بر اساس تحقیقات 3M، پردازش تصاویر بصری 60 هزار بار سریع­تر از متن است. گرافیک قوی می­تواند فوراً پیام، احساس و ارزش را منتقل کند. گاهی اوقات به سرعت یک ثانیه!

چندین راه وجود دارد که با استفاده از طراحی دقیق، مدیوم مناسب و شرکت در دوره­های آموزشی می­توانید به رشد و بهبود کسب و کار اینترنتی خود کمک کنید. در دوره آموزشی کسب و کار آموزش به آموزشگاه پارس، تمامی مواردی که باید در مورد داشتن گرافیست بدانید به شما آموزش داده خواهد شد. در ادامه مقاله در مورد اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی بیش­تر صحبت خواهیم کرد.

گرافیست

لوگوی سفارشی

اولین موردی که قصد داریم در آن اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی را مشخص کنیم؛ داشتن یک لوگوی اختصاصی است. یک لوگوی سفارشی اعتبار را برای کسب و کار اینترنتی شما ایجاد می­کند. نام تجاری را ایجاد می­کند و شرکت شما را در بازار به ثبات می­رساند. در حالی که عوامل زیادی برای ایجاد یک لوگو تأثیرگذار و هویت بصری وجود دارد؛ پالت رنگ آن در موفقیت لوگو تأثیر می­گذارد. انتخاب رنگ بندی نام تجاری شما یکی از مهم­ترین عوامل در تعیین نحوه تفسیر عموم از کسب و کار شما است.

 اگر درباره نظریه رنگ شنیده اید ، ممکن است بدانید که ترکیب رنگ­های خاص ادراک متمایز و احساساتی را ایجاد می­کند. بررسی روندهای بازار در صنعت شما و درک این که مشتریان شما به چه رنگ­هایی پاسخ می­دهند؛ ممکن است همه چیز را تغییر دهد.

تبلیغات

با توجه به تأثیرات روانی که برند تجاری شما بر مشتریان احتمالی دارد؛ تبلیغات شما باید از دستورالعمل­ های مشابه پیروی کنند. در میان دریایی از تبلیغات حرفه­ای، تبلیغات ضعیف طراحی شده به راحتی به عنوان یک نوتفیکیشن نادیده گرفته می­شوند. این احتمال وجود دارد که آگهی کسب و کار شما، با استفاده از عناصر گرافیکی قوی بتواند تعداد مشتریان احتمالی شما را چند برابر کند. بنابراین، در تبلیغات یا هر نوع ارتباط چاپی یا دیجیتالی، تصویر برند شما بلندتر از کلمات صحبت می­کند و این اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی را به خوبی نشان می­دهد.

وب­سایت

یک وب سایت استراتژیک باید بازدیدکنندگان را جذب کند؛ آن­ها را سرگرم کرده و کاری کند که مخاطب باز هم به وب­سابت بازگردد. توسعه یک سایت موفق بدون در نظر گرفتن سلیقه کاربر و سلسله مراتب پیام­رسانی غیرممکن است. برای سایت شما مهم است که بصری باشد و چشم­اندازها را به طریقی قابل پیش بینی هدایت کند. همه این­ها به طور واضح به شما اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی را یادآوری می­کند.

 پیام­های واضح و فراخوانی مناسب برای اقدام از اهمیت بالایی برخوردار است. به تجربه­ای که می­خواهید بازدیدکنندگان داشته باشند فکر کنید و سعی کنید تصمیمات طراحی حساب شده ای بگیرید که آنها را از نقطه A به B منتقل کند. دوره جامع مدیریت کسب و کار آموزش به آموزشگاه پارس، بسیار می­تواند در مورد تصمیمات شما، به شما کمک کند.

گرافیست

فروش گسترده

استفاده صحیح از تایپوگرافی، تصاویر مناسب و قالب بندی محتوا تنها پایه و اساس بسیاری از عوامل است که طراح گرافیک شما هنگام تهیه بروشور یا کاتالوگ جدید شما در نظر خواهد گرفت. چاپ مقادیر زیاد متن و تهیه عکس­های موجود به صورت کپی شده، ممکن است برند و پیام شما را تضعیف کند. این می­تواند به راحتی فروش کسب و کار شما را کم کند.

بازاریابی

طراحی گرافیکی تلاش­های بازاریابی شما را در تمام کانال ها بهینه می­کند و برای ایجاد یک نام تجاری حرفه­ای کلیدی است. ثابت بودن در زمینه بازاریابی به برند شما اجازه می­دهد به راحتی قابل تشخیص باشد و به مشتریان شما اجازه می­دهد تا سریعاً با آن چه شرکت شما ارائه می­دهد آشنا شوند. بنابراین اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی در بازاریابی نیز خود را به شما نشان می­دهد.

راحتی که مشتریان از طریق بازاریابی مداوم با طراحی گرافیک به دست می­ آورند؛ در نهایت منجر به اعتبار می­شود. نام تجاری شما باید از یک پایه بصری قوی برخوردار باشد تا اطمینان خود را در ارائه و تخصص خود اعلام کند. این به مشتریان این امکان را می­دهد که بیش­تر با مشاغل شما ارتباط برقرار کنند و به نوبه خود منجر به مدیریت ارتباط قوی­تر با مشتری شود.

گرافیست

شبکه ­های اجتماعی

مورد دیگری از اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی وجود او در شبکه­ های اجتماعی کسب و کار شماست. با استفاده از طراحی گرافیک، می­توانید جای پای ثابت برندتان را در تمام بسترهای رسانه­های اجتماعی ایجاد کنید. یک حساب کاربری در پلتفرم­هایی ایجاد کنید؛ که احساس می­کنید مشتریان بیش­تر از آن استفاده می­کنند مانند فیس­بوک، لینکدین، ​​اینستاگرام، گوگل پلاس و توییتر را امتحان کنید تا بازار مد نظر خود را پیدا کنید.

استفاده از گرافیک ­های اختصاصی در پست­های شما مارک دیجیتال شما را به بازاریابی شما پیوند می­دهد و منجر به هویت منسجم برند می­شود. برندسازی گرافیک به مخاطبان شما اجازه می­دهد تا به کسب و کار شما علاقه­مند شوند و کنجکاو شوند که ببینند چه موارد دیگری در آینده توسط شما ارسال خواهند شد و بنابراین تمایل بیش­تری برای دنبال کردن شما در رسانه­های اجتماعی دارند.

 قرار گرفتن در عصر “همه چیز عادی” این واقعیت را نشان می­دهد که مردم عاشق تعامل با منحصر به فردترین و غیر معمول­ترین­ها هستند. بدون لوگوی مناسب، صفحه شما ممکن است طعمه کپی کاری سازمان­ های رقیب شود که می­تواند تهدیدی برای صحت و صداقت صدای مارک­های شما ایجاد کند.

 ابتکار عمل را به خرج دهید و روی توسعه تصاویر اختصاصی و پست­های مارک­دار خود سرمایه­ گذاری کنید؛ تا حضور شرکت خود را در اینترنت گسترش دهید. البته مهم­ترین سرمایه­گذاری روی اطلاعات شخص خودتان است! با فراگیری دوره جامع کسب و کار آموزش به آموزشگاه پارس، بهترین سرمایه­گذاری را روی شخص خودتان انجام دهید.

ارائه­

یک مورد از اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی هنگام ارائه­ های شما در مورد کسب و کارتان است. به منظور حفظ مخاطب در طول ارائه­ هایتان، به اسلایدهای دارای ساختار خوب و طراحی استراتژیک نیاز دارید. اگر با یک سخنرانی نرم و روان همراه شود، این سلاح مخفی شما برای جلب نظر مردم مفید خواهد بود. گفتن داستان خود با گرافیک­های جذاب که از مزایای محصول یا خدمات شما پشتیبانی می­کند و نهایتا به فروش کمک می­کند.

طراحی بسته بندی

از آن­جایی که اکثر مصرف کنندگان با چشمان خود خرید می­کنند؛ محصولی که روی ویترین یا قفسه فروشگاه نشسته است؛ فقط می­تواند به اندازه برچسب یا بسته ­بندی محصور شده خود در نظر گرفته شود. جذابیت آن برچسب یا بسته فقط از طریق تخصص تیمی از طراحان گرافیک امکان پذیر است؛ که خود نشان دهنده اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی افراد است.

هر محصولی که شرکت شما برای راه اندازی برنامه­ ریزی می کند باید منحصر به فرد با زیبایی، سلیقه، خواسته ها و نیازهای مخاطبان شما طراحی شود؛ تا بتوانید توجه آن­ها را به سرعت جلب کنید. این مهم است که از طریق بسته بندی خود تأثیر ماندگاری بگذارید و باید توسط متخصصانی که مارک تجاری و سلسله مراتب بصری را درک می کنند؛ ایجاد شود. برای اینکه محصول شما در قفسه به رقابت بپردازد؛ باید مشتریان را به طور خاطره­انگیزی متقاعد کند؛ که اگر از فروشگاه یا صفحه مجازی، بدون محصول شما خارج شوند؛ یک محصول با کیفیت را از دست می­دهند.

گرافیست
سخن آخر

اگر یک کسب و کار کوچک دارید و یا یک شرکت بزرگ را اداره می­کنید ، لوگوی شما، طراحی وب سایت یا برنامه تلفن همراه شما همه آن­ها به کسب و کار شما کمک می­کند تا از رقبای خود متمایز شوید و به نظرتان چه چیزی کسب و کار شما را از بقیه متمایز می­کند. این “طراحی” منحصر به فرد است. بنابراین طراحی گرافیک نقش مهمی در دنیای رقابتی کسب و کار امروز دارد.

مشاغل برای ایجاد موارد موثر بازاریابی مانند بروشور، کارت ویزیت، مقاله­ ها، بنرها و غیره به خدمات طراحان گرافیک حرف ه­ای نیاز دارند. مزایای بسیاری برای مشاغل در صورت استفاده از گرافیست ­ها وجود دارد. طراحی گرافیک می­تواند با ارتباطات بصری موثر به افزایش بازاریابی و تبلیغات شما کمک کند. در نهایت امیدواریم که شما را در مورد اهمیت داشتن گرافیست برای کسب و کارهای اینترنتی متقاعد کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *