بهترین راه برای افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام

افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام

امروزه بسیاری از افراد اسیر دنیای مجازی شده‌اند و بسیاری از فعالیت‌ها و کسب و کار خود را به صورت مجازی، انجام می‌دهند که در مقالات گذشته راه اندازی اینستاگرام برای مشاغل را آموزش داده ایم. استفاده از راهکارهای مناسب برای افزایش بازدید مزایای فوق العاده‌ای را برای شما در بر خواهد داشت. لذا استفاده از این راهکارها با توجه به اصول و قواعد تاثیرگذار، بسیار حائز اهمیت بوده است. بهترین راه برای افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام چیست؟ هدف از افزایش بازدید پروفایل اینستاگرام چه چیزی است؟ با ورود به شبکه‌های اجتماعی، می‌توان به اهمیت استفاده از برخی از موارد پی برد. یکی از موارد مهم در شبکه‌های اجتماعی، توجه به تعداد بازدید کاربران از صفحه و یا به بیان دیگر پروفایل شما است. این ویزیت اینستاگرام، مزایای فوق العاده‌ای را برای شما در بر دارد که با توجه به این مزایا، می‌توان به اهمیت افزایش میزان بازدید پی برد.

افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام

اهمیت افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام چیست؟

 قبل از اینکه به اهمیت افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام بپردازیم، بهتر است اطلاعاتی را در زمینه پروفایل اینستاگرام کسب نمایید. پروفایل‌ها در اینستاگرام از قسمت‌هایی تشکیل شده‌اند که، هر کدام به نوعی می‌توانند بر روی جلب توجه مخاطبین، نقش بسزایی داشته باشند. از قسمت‌های تشکیل دهنده در پروفایل اینستاگرام، می‌توان به:

و غیره اشاره نمود. کاربر با ورود به پیج شما می‌تواند در یک نگاه، از تمامی اطلاعات پروفایل مطلع گشته و به نوعی شما را برای همراهی و یا عدم همراهی انتخاب کند. موضوع تبدیل شدن به مخاطب از دید مشتریان، مهمترین هدف برای افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام به شمار می‌رود.

و بسیاری از موارد دیگر، از جمله مهمترین المان‌ها برای افزایش بازدید پروفایل اینستاگرام محسوب می‌شوند. اما آیا می‌دانید که از چه راههایی می‌توان برای افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام ، بهره‌مند شد؟ از دوره‌های آموزشی بسیار کاربردی و مهم مرکز آموزش به آموزشگاه پارس در زمینه‌ی افزایش بازدید پروفایل اینستاگرام برای بهبود کسب و کار و مدیریت کاربردی، چیزی می‌دانید؟

افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام

راهکارهای موثر برای افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام کدامند؟

 زمانی که نرخ پروفایل ویزیت شما در اینستاگرام افزایش می‌یابد، پست‌های شما می‌توانند به راحتی به اکسپلور وارد شده و از این رو، اینستاگرام وظیفه دارد آنها را برای مخاطبان بیشتری به نمایش گذارد. اما این نرخ بیانگر تعداد افرادی که از روز اول پروفایل ویزیت شما را همراهی نموده‌اند، نخواهد بود. این تعداد با توجه به افرادی که در طی 7 روز اخیر، صفحه شما را مشاهده کرده‌اند، تغییر می‌یابد. همچنین در صورتی که افراد با یک اکانت، چندین بار پروفایل شما را مشاهده نمایند، تعداد ویزیت اینستاگرام افزایش نخواهد یافت. اما برای  افزایش پروفایل ویزیت، چه راه‌هایی وجود دارد؟! در ادامه همراه ما باشید تا با این راه‌ها آشنا شوید:

  1. از استوری‌های تاثیرگذار استفاده کنید:

استوری‌ها به مدت یک روز می‌توانند توجه مخاطبین را به سمت خود جلب کنند. از استوری‌های نظر سنجی غافل نمانید و از آنها برای مشارکت مخاطبین، استفاده کنید. در این صورت می‌توانید توجه مخاطبین را به سمت خود جلب نموده و به نوعی بر روی افزایش پروفایل ویزیت خود، نقش بسزایی داشته باشید.

  • از بیوهای تاثیرگذار استفاده کنید:

همانطور که ذکر شد، بیوها می‌توانند نقش مهمی را در افزایش پروفایل ویزیت شما داشته باشند. لذا از عکس‌های مناسب استفاده کنید و هر از چندگاهی عکس را تغییر دهید. همچنین بیو خود را کامل کنید تا مخاطب با شما بیشتر ارتباط برقرار کند. از بیوهای آسانسوری استفاده کنید که در کنار جذابیت بسیار مفید خود، بتوانند به صورت کاملاً مختصر، اطلاعات شما رو به طور کامل در اختیار مخاطبین قرار بدهند.

افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام
  • محتواهای باکیفیت منتشر کنید:

یکی دیگر از موارد مهم برای ورود به اکسپلور و انتشار محتوا توسط اینستاگرام، استفاده از انتشار محتواهای استاندارد، باکیفیت، جذاب و قابل توجه بوده است. وقتی از یک محتوا با کیفیت در اینستاگرام استفاده کنید، حتما با مشارکت مخاطبین، افزایش لایک و کامنت و در نتیجه افزایش بازدید، مواجه خواهید شد. اغلب پیج‌هایی که بسیار بزرگ و معتبر هستند، اقدام به تولید محتواهای جذاب می‌کنند که در افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام آنها، نقش مهمی را خواهد داشت.

(گاهی برخی از افراد بر این باورند که با ورود به اکسپلور، می‌توانند از افزایش پروفایل ویزیت بسیار زیادی برخوردار شوند. اما در بسیاری از موارد پیش آمده است که با اینکه عکس و یا ویدیوی شما وارد اکسپلور شده، اما پروفایل ویزیت قابل توجهی را برای شما به همراه نداشته است.)

  • از تعداد پست‌های مناسبی استفاده کنید:

در طی روز چند پست در صفحه‌ی خود قرار می‌دهید؟ بهتر است از راههای جذاب‌تری برای عرضه‌ی پست در صفحه‌ی خود استفاده کنید. هرگز پست‌ها را به دنبال هم در صفحه خود قرار ندهید. بهتر است برای قرار دادن پست‌ها، زمان مناسبی را در نظر بگیرید. برای نمونه اگر در طی روز، سه الی چهار پست را در صفحه‌ی خود قرار می‌دهید، در ساعات مختلف اقدام به پست گذاشتن کنید. مثلا اگر پست اول خود را در ساعت 9 صبح به اشتراک گذاشته‌اید، پست‌های بعدی را نیز بلافاصله به اشتراک نگذارید. بهتر است ما بین پست‌های به اشتراک گذاشته، حداقل دو الی سه ساعت وقفه بیندازید تا سبب افزایش پروفایل ویزیت خود در اینستاگرام شوید. در مقالات گذشته از تفاوت پست و IGTV در اینستاگرام هم براتون توضیح دادیم که بهتره حتما مطالعه کنید.

  • از عکس‌های تاثیرگذار و فیلم‌های هیجان انگیز استفاده کنید:

تخصص خود را در زمینه‌ی انتخاب عکس‌ها و همچنین انتخاب فیلم‌های تاثیرگذار و جذاب، افزایش دهید. بهتر است از عکس‌ها و فیلم‌هایی استفاده کنید که در کنار جذابیت بسیار بالا و کیفیت فوق العاده، مورد استقبال مخاطبین نیز قرار بگیرد. با شناخت مخاطبین خود، می‌توانید از عکس‌ها و فیلم‌های تاثیرگذار استفاده کنید. برای اینکه بتوانید از این خصوصیت هیجان انگیز استفاده کنید، حتما در دوره‌های آموزشی شرکت نموده و بهره‌برداری مطلوبی را تجربه نمایید.

افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام
  • از نرخ مشارکت افراد در زمینه‌ی افزایش پروفایل ویزیت استفاده کنید:

با استفاده از کلام‌های تاثیر گذار و روش‌های مفید، از مخاطبین خود به طرق مختلف درخواست کنید که در مشاهده‌ی استوری‌ها، پرس و پاسخ‌ها، لایک و کامنت شما را همراهی نمایند تا بتوانید به بهترین نحو از افزایش  پروفایل ویزیت، بهره مند شوید. پس از تحقیقات به این مهم دست یافتند که بیشترین تاثیر گذاری بر روی افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام ، وابسته به لایک و کامنت و همراهی مخاطبین می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *