دوره آموزش بازاریابی اینترنتی مخصوص آموزشگاه ها و مؤسسات آموزشی

دوره آموزش بازاریابی اینترنتی مخصوص آموزشگاه ها و مؤسسات آموزشی

امروزه یکی از چالش های اصلی تمامی کسب و کارها پیدا کردن مشتریان بیشتر برای خدمت یا محصول خود هستش. یا بهتر بگیم اینکه چه کارهای انجام بدیم که مشتریان محتاج به یک خدمت یا محصول تو جست و جوهاش خدمت یا محصول ما رو هم ببینه. تو این پست مخاطب اصلی ما آموزشگاه ها و مؤسسات آموزشی هستند. منظورمون تمامی آموزشگاه ها هستند مثل آموزشگاه های موسیقی، زبان انگلیسی، آموزشگاه های طراحی لباس و خیاطی، آموزشگاه های تعمیرات موبایل و ‍‌لپ‌تاپ، حتی دانشگاه های علمی کاربردی و غیر انتفاعی و دبستان ها و پیش دبستانی های خصوصی.

یک دوره آموزشی کامل و جامع براتون آماده کردیم که توی این دوره آموزشی 0 تا 100 فرایند ورود تا خروج دانش‌پذیر و مشتریتونو داخلش قرار دادیم.

تو این دوره آموزشی یاد میگیرید که فرایند قبل از ورود دانش‌پذیر، فرایند حین آموزش به دانش‌پذیر، همچنین فرایند بعد از گذروندن دوره آموزشی حضوری یا مجازیتون توسط دانش‌پذیرتون به چه صورت هستش.

آموزش گام به گام بازاریابی اینترنتی

انواع روش های بازاریابی 360 درجه و تولید محتوا رو به صورت کامل و جامع آموزش میبینید و با این کار میتونید تعداد متقاضیان ثبت نامتونو به راحتی افزایش بدید. آموزش بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی مختص مؤسسات آموزشی و به صورت حرفه ای یاد میگیرید.

یاد میگیرید سیستم موسسه آموزشیتونو به چه صورت بچینید و شرح وظایف همکاران و کارمندان خودتونو به درستی تدوین کنید تا در صورت عدم حضور شما هم کارها با دقت و کیفیت بالایی انجام بشه. (پیشنهاد میکنیم که مقاله “آموزش بازاریابی” حتما مشاهده کنید.)

یاد میگیرید که همکاران و کارمندانتون برای راندمان بیشتر به چه آموزش هایی نیاز دارند و چه چیزهایی باید بدونند.

آموزش میبینید چطوری بتونید تجربه بهتری برای دانش‌پذیراتون خلق کنید که راغب بشن تو دوره های آموزشی دیگتونم شرکت کنند و تعریف و تبلیغ دوره آموزشی شما رو به دوستان و آشنایانشون کنند.

شما با آموزش به آموزشگاه میتونید خیلی حرفه ای تر و علمی تر مدیریت موسسه آموزشیتونو انجام بدید و درآمدتونم بین 40 الی 400 درصد افزایش پیدا کنه و ما این موضوع رو تضمین میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *