دوره کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

در دوره کسب درآمد از اینستاگرام شما مدرن ترین و کاربردی ترین راه کارهای کسب و کار را آموزش میبینید. درحال‌حاضر شما در هیچ‌یک از مکان‌های تبلیغاتی نمی‌توانید پنجاه میلیون نفر را یکجا جمع کنید و محصولتان را برایشان به اشتراک بگذارید. چه در بیلبوردهای تبلیغاتی شهر و یا شبکه‌های تلویزیونی که هرکدام از آن‌ها قطعاً بیش از یکی دو میلیون نفر بیننده ندارند و حتی استادیوم آزادی باآن‌همه عظمت نیز جمعیت محدودی را در خود جای می‌دهد. امروزه حتی روش‌های ارسال پیامک و نیز تبلیغات در بازارچه‌های بزرگ شهرهای شلوغی مثل تهران نیز نمی‌تواند جواب‌گوی نیاز مؤسسه شما باشد زیرا تمام این‌ها باوجود رفت‌وآمد جمعیت زیادی که در آن‌ها هستند هیچ‌گاه به بیست میلیون نفر هم نخواهند رسید؛ اما اینستاگرام بستر و فضایی را فراهم کرده است که شما می‌توانید به‌راحتی جمعیتی بالغ‌بر پنجاه میلیون نفر را در آن پیدا کنید و به‌راحتی محصولتان را برایشان عرضه کنید.

چگونه فروش در اینستاگرام را شروع کنیم؟

درست است که بستر اینستاگرام یک مکان مناسب برای کسب درآمد و فروش محصول و به نمایش گذاشتن توانایی‌هاست اما اینستاگرام قوانین و اصول خاص خود را دارد. اگر بخواهید بدون آگاهی و ندانسته وارد اینستاگرام شده و کار خود را شروع کنید چند حالت بیشتر ندارد یا به فروش نخواهید رسید و به‌زودی از کارتان دلسرد شده و کار را رها خواهید کرد و یا در خوش‌بینانه‌ترین حالت مدت‌زمان بسیار زیادی را باید صرف کنید تا بتوانید به فروش اندکی برسید که این هم نیازمند زمان و هزینه بسیار زیادی است.

کسب درآمد از اینستاگرام

 درواقع شما باید با آزمون ‌وخطا پیش رفته و زمان و هزینه زیادی را صرف رسیدن به فروش اندک کنید که این ازنظر عقلانی درست و سنجیده نیست. در حالتی دیگر ممکن است شما موفق به جذب تعداد زیادی فالوور و لایک و ویو شوید اما کارتان اصولی و اخلاقی نباشد همان‌طور که امروزه می‌بینیم در اینستاگرام افراد بسیار زیادی معروف شده و پیج خود را بالابرده‌اند اما آن‌ها فقط مشهور شدند و هیچ محبوبیتی در بین مردم و حتی خانواده خود ندارند و از روش غیراصولی و غیراخلاقی به این جایگاه رسیده‌اند که در درازمدت برایشان تبعات خوبی را نخواهد داشت.

آموزش‌های قبل از شروع به کار

شبکه سازی اینستاگرام بستر بسیار حساسی است که برای ورود به آن باید با علم و دانش کافی پا به عرصه بگذارید. درست است که اصول اولیه اینستاگرام برای همه یکی است و به یک نحو عمل می‌کند اما درواقع شما باید ببینید که برای چه‌کاری و به چه هدفی پا با به عرصه اینستاگرام می‌گذارید و بتوانید اصول بهینه‌سازی شده خود را در پیش بگیرید.

کسب درآمد از اینستاگرام

به‌عنوان‌مثال کسی که برای فروش کارهای هنری و یا ارائه خدمات آموزشی به اینستاگرام می‌آید باید روش متفاوتی را نسبت به کسی که برای فروش محصولات لوازم‌خانگی یا مبلمان پیچ می‌زند، در پیش بگیرید. حتی مشاهده‌شده که افراد زیادی با داشتن تعداد بالای لایک، ویو و فالوور همچنان نمی‌توانند فروش خوبی داشته باشند. پس آموزش و یادگیری اصول فروش مربوط به نوع محصولتان نیز نیاز به آموزش جداگانه و یادگیری قواعد تخصصی خود را دارد

اینستاگرام دریای موقعیت‌ها

تصور کنید که صداوسیما بخواهد یکی از شبکه‌های پربیننده خود را به شما بسپارد تا به‌صورت شبانه‌روزی بتوانید محصول تولیدی خودتان را به فروش بگذارید و یا این‌که یک باب مغازه در یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های تهران که هرروز جمعیتی بالغ‌بر پنجاه میلیون نفر به‌طور مثال از آن عبور می‌کنند را به شما بدهند. چه حسی به شما دست خواهد داد؟ شگفت‌زده می‌شوید؟ خب خوشبختانه باید به شما بگویم که اینستاگرام این قابلیت و توانایی را دارد و می‌تواند تریبونی با جمعیتی بالغ‌بر پنجاه میلیون نفر را در اختیار شما بگذارد. همان‌طور که پیش‌تر برایتان گفتم اینستاگرام بستری است که روزانه بالغ‌بر پنجاه میلیون نفر فالوور ایرانی فعال در آن مشغول به فعالیت هستند که شما می‌توانید هر یک از این بیننده‌ها را برای خودتان تبدیل به خریدار کنید البته باید اصول و قواعد آن را بیاموزید. تصورش را بکنید که یک پیچ با یک‌میلیون نفر فالوور فعال اگر بتواند از هر فالوور تنها هزار تومان کسب درآمد کند می‌تواند به فروشی بالغ‌بر یک میلیارد تومان برسد این واقعاً دیوانه کننده است.

کسب درآمد از اینستاگرام

 

مراحل شروع به فعالیت در اینستاگرام

مرحله اول هدف‌گذاری

 انجام هر کاری تعیین هدف و هدف‌گذاری است مخصوصاً در اینستاگرام که ممکن است در ادامه شما دچار سردرگمی شوید. پس لازم است که همان ابتدا اهداف خود را به‌صورت شفاف روی کاغذ بیاورید. این‌که تنها بخواهید حوزه کاری خود را تعیین کنید کافی نیست بلکه باید تمامی اهداف را جز به‌جز ذکر کنید. به‌عنوان‌مثال چه محصولی را قرار است ارائه دهید و چگونه قرار است این محصول را به دست مشتری برسانید.

هدفتان از زدن این پیج تنها فروش این محصول است یا قرار است در ادامه محصولات دیگری را نیز اضافه کنید و یا با شرکت‌های دیگری همکاری داشته باشید. استراتژی پیج باید از قبل مشخص باشد نوشتن بایو یکی از آن مراحلی است که به‌شدت وابسته به استراتژی و هدف‌گذاری پیج است به‌عنوان‌مثال اگر شما قصد زدن پیج فروش محصولات هنری را دارید باید بایویی متناسب با خودتان و متناسب با کسب‌وکارتان را طراحی کنید. به‌طوری‌که بتواند به‌صورت کامل و مختصر برای فالوور های شما شرح دهد که چه کسی هستید و چه محصولی را برای فالوور های تان ارائه می‌دهید و چرا باید شما را فالو کند.

کسب درآمد از اینستاگرام

مرحله دوم نترسیدن از تبلیغات

گاهی اوقات برخی از افراد تصور می‌کنند که تنها زدن یک پیچ و گذاشتن عکس محصول و شرح دادن ویژگی‌های این محصول در قسمت کاپشن کافی است اما این کاملاً غلط است. شما باید بتوانید محصول خود را در قسمت اکسپلورر به نمایش دربیاورید باید بتوانید مشتری را مجاب کنید که این محصول برایش کارایی کافی را دارد. برای این منظور می‌توانید ویدئوهای آموزشی و انگیزشی‌ای را تولید کنید که این تفکر را در مخاطب ایجاد کند که چرا او نباید از این محصول شما داشته باشد.

 به‌عنوان‌مثال اگر شما کار فروش زعفران را انجام می‌دهید بهتر است که ویدئویی آموزشی در این مورد تهیه کنید که خواص زعفران چه چیزهایی است و زعفران اصلاً به چه‌کاری می‌آید. مورد بعدی که باید به آن دقت کنید این است که از تبلیغات و هزینه کردن نترسید این هزینه‌های اندک بعداً برای شما سودهای کلانی را خواهد آورد. شما می‌توانید برای انجام تبلیغات به پیچ‌هایی با تعداد فالوور بالا مراجعه کنید. البته دقت کنید که فالوور داشتن تنها کافی نیست بلکه باید میزان لایک و کامنت‌های آن پیج را نیز بررسی کنید؛ و همچنین قسمت رضایت مشتری پیج را نگاه کنید و می‌توانید برای اطمینان بیشتر از افرادی که قبلاً تبلیغات خود را به این پیچ داده‌اند پرس‌وجو کنید تا از میزان کارآمدی تبلیغات آن پیج مطمئن شوید.

کسب درآمد از اینستاگرام

بااین‌همه اگر هنوز هم نمی‌خواهید هزینه‌ای برای تبلیغات بدهید می‌توانید از کمپین‌های تبلیغاتی استفاده کنید یا این‌که به‌صورت تبادل پیجی را در استوری خود تگ کرده و از آن‌ پیج نیز بخواهید که شما را در استوری خود تگ کند به این صورت می‌توانید فالوور های خود را با این پیج به اشتراک بگذارید و فالوور های آن پیج نیز متقابلاً برای شما خواهند آمد و از پیج شما بازدید می‌کنند و با توجه به این‌که چقدر پیج شما برایشان کارآمد است جذب شما خواهند شد.

توجه کنید که برای داشتن بازخورد بهتر می‌توانید با پیچ‌هایی تبادل بزنید که به حیطه کاری شما نزدیک‌تر هستند به‌عنوان‌مثال اگر فروش محصولات سیسمونی دارید بهتر است با پیج هایی که مخصوص بانوان است و فالوور های خانم در آن بیشتر هستند تبادل بزنید. این موارد و آموزش‌های فراوان دیگری در دوره کسب درآمد از اینستاگرام مجموعه آموزش به آموزشگاه پارس گردآوری‌شده که با شرکت در این دوره به شما تقدیم می‌شود.

مورد سوم استفاده از فالوورها

مورد دیگری که می‌تواند فروش محصولات شما را چندین برابر کند استفاده از فالوورها است. فالوور ها تنها به این منظور به پیج شما نمی‌آیند که از شما خرید کنند بلکه هرکدام از آن‌ها می‌توانند دوستان یا اقوامی داشته باشند که آن‌ها نیز قابلیت این‌که تبدیل به خریدار شما شوند را دارند. پس بهتر است طی مسابقات یا قرعه‌کشی‌هایی که برای آن‌ها ترتیب می‌بینید از آن‌ها بخواهید که پیج شما را در استوری خود تگ کنند به این صورت تعداد زیادی از مخاطبین به پیج شما خواهند آمد.

 همچنین راه و روش‌های بسیار زیاد دیگری وجود دارد که شما می‌توانید فالوور های خود را به یک تیم و خانواده حامی تبدیل کنید تا هرروز به بالا رفتن تعداد فالوور های پیج شما کمک کنند یکی دیگر از پیشنهادهای سایت از آموزش به آموزشگاه این است که مسابقاتی را برگزار کنید که هر فرد در کامنت‌ها تعدادی از دوستان خود را تگ کند به این صورت هم پیج خود را به افراد زیادی نشان داده‌اید و هم تعداد زیادی کامنت دریافت کرده‌اید. به این روش قبیله سازی می‌گویند.

دوره کسب درآمد از اینستاگرام مجموعه آموزش به آموزشگاه

مجموعه‌ی آموزش به آموزشگاه پارس برای شما دوره‌ای را فراهم کرده است که طی آن می‌توانید از صفرتا صد فروش در اینستاگرام را آموزش ببینید. طی این دوره شما می‌توانید هدف خود را تعیین کنید و شروع به فعالیت در پیج تان کنید و درزمانی نه‌چندان زیاد به فروش رؤیایی‌تان برسید. ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که این دوره برای چه کسانی مناسب است.

 این دوره کسب درآمد از اینستاگرام مناسب تمام کسانی است که می‌خواهند کسب‌وکار خود را راه بیندازند و از بستر اینستاگرام فروش خود را شروع کنند. همچنین کسانی که از قبل پیج داشتند و نتوانستند به فروش مناسبی که می‌خواهند برسند و بارها و بارها ناامید شده‌اند نیز می‌توانند با این پکیج مجدد شروع به فعالیت کنند اما این بار بدون آزمون‌وخطا و شکست بلکه با تکیه به دانسته‌ها و تجربیات افراد موفقی که قبلاً این مسیر را طی کرده‌اند.

 این دوره حتی مناسب کسانی است که درگذشته کسب‌وکار سنتی داشتند و امروز نمی‌توانند با توجه به شرایط کنونی کرونا و شرایط کلی جامعه فروش خوبی از طریق سنتی داشته باشند. این افراد می‌توانند با ایجاد پیج اینستاگرام و شروع فعالیت، فروش چند برابری نسبت به روش سنتی خود را تجربه کنند. به کسانی که تاکنون از طریق سایت فروش و ارائه محصولات خود را داشتند و اکنون می‌خواهند پیج اینستاگرام محصولاتشان را راه‌اندازی کنند نیز این دوره کسب درآمد از اینستاگرام را به‌شدت پیشنهاد می‌کنیم.

کسب درآمد از اینستاگرام

 پس از طی این دوره شما کاملاً درخواهید یافت که چقدر برایتان مفید بوده. به‌طورکلی هرکسی که می‌خواهد از بستر طلایی و فوق‌العاده اینستاگرام کسب درآمد کند می‌تواند این دوره را طی کند و آموزش‌های واجب و ضروری موجود در دوره را یاد بگیرد.

دلیل شرکت در این دوره

با توجه به وجود چندین و چند دوره مختلف در سایت‌ها و پیج های گوناگون شاید این سؤال برای شما هم پیش‌آمده باشد که کدام‌یک از این دوره‌ها را تهیه کنید و اصلاً چرا باید دوره کسب درآمد از اینستاگرام موسسه آموزش به آموزشگاه پارس را خریداری کنید. درواقع یکی از اصلی‌ترین دلیل‌هایی که می‌تواند برایتان ذکر کنم این است که در این دوره ما حتی کوچک‌ترین مورد را هم جان انداخته‌ایم و هر آنچه برای شروع کسب درآمد از اینستاگرام و پیشرفت در آن و رسیدن به قله نیاز داشتید برایتان آورده‌ایم.

 به‌طورکلی می‌توان به شما این اطمینان خاطر را داد که پس از طی کردن این دوره کسب درآمد از اینستاگرام اگر تمام قوانین و اصول خواسته‌شده را به‌درستی انجام دهید قطعاً به فروش غیرقابل‌باوری خواهید رسید. این دوره مانند سایر دوره‌های قبل یک دوره کاربردی و از صفرتا صد است که از سطح مبتدی شروع می‌کند و تا حرفه‌ای‌ترین و ریزترین نکات را برای شما یادآوری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *