مقایسه قیمت دوره های بیزینس کوچینگ

دوره بیزنس کوچینگ

کوچینگ فرآیندی است که در آن به صورت گام به گام, مسیر زندگی کاری یا خصوصی فرد را هدف­ گذاری کرده و به شخص کمک می­کند تا در مسیر اهداف خود قرار بگیرد و به موفقیت برسد. کوچینگ به هر فرد کمک می­کند تا با توجه به اهداف, توانمندی­ ها و آرزوهایش, قدم در راه رشد فردی, اجتماعی و کاری بگذارید. شخصی که کوج می­کند مانند مشاور به شما نسخه­ای ارائه نمی ­دهد بلکه در طول مسیر با مراجعه کننده پیش می­رود و در هنگام وجود موانع به او کمک می­کند تا راه خود را پیدا کند. در حقیقت کوچ کمک می­کند تا فرد از وضعیت فعلی خود به موقعیت مطلوب ­تر و بهتری برسد و کیفیت زندگی خود را بالاتر ببرد. درکوچ به فرد کمک می­شود تا نقاط قوت خود را پیدا کند و به کمک آن­ها , برای رسیدن به هدف­ ها و رویاهایش تلاش کند. بیزنس کوچینگ به کارآفرین­ ها کمک می­کنند تا به هدف­ های تجاری خود برسند و برنامه­ ی معینی برای کسب و کار خود رسم کنند و برای رسیدن به آن برنامه­ ریزی و هدف گذاری داشته باشند. در ادامه شما را با مزیت­ های دوره بیزنس کوچینگ و مقایسه قیمت­ دوره­ های بیزنس کوچینگ و سر فصل­ های هر کدام از دوره ­ها را برای شما شرح می­دهیم.

دوره بیزنس کوچینگ

مزیت ­های شرکت در دوره بیزنس کوچینگ

بیزنس کوچینگ به شما کمک می­کند تا استعدادها و پتانسیل­ های خود را به بهترین شکل شکوفا کنید و در زندگی شخصی و کاری خود عملکرد خود را بهبود ببخشید و بتوانید به راحتی شرایط مختلف پیش آمده در کسب و کارتان را مدیریت کنید.

کوچینگ برای هر شخص موقعیتی را فراهم می­کند تا بتواند در مسیر موفقیت پیش برود و رویاها و اهداف خود را قدم به قدم محقق کند. همان طور که می­دانید موفقیت یک شبه رخ نمی­دهد و در این راه ممکن است موانع و مشکلاتی پیش بیاید اما اگر شما تفکری قدرتمند و ذهنی آماده داشته باشید به راحتی می­توانید نقش یک رهبر قدرتمند را در مجموعه­ ی خود بازی کنید و اوضاع را مدیریت کنید. در حقیقت بیزنس کوچینگ مسیر موفقیت را برای شما هموار خواهد کرد و به افزایش انگیزه و مسئولیت پذیری در شما کمک می­کند. فواید بیزنس کوچینگ برای توسعه فردی هم بسیار زیاد است و می­توان به افزایش مهارت­ های رهبری و مدیریت تیم, توسعه مهارت­های ارتباطی, افزایش رضایت درونی, افزایش آرامش درونی, بهبود وضعیت کسب و کار, تحول فردی به صورت عمیق و ماندگار, افزایش توانایی ­هاو… اشاره کرد که هم برای توسعه کسب و کار و هم برای ایجاد تغییر و تحول در زندگی شخصی بسیار حائز اهمیت است.

چه چیزهای در دوره ­های بیزنس کوچینگ یاد می­گیریم؟

به طور کلی در تمام دوره ­های بیزنس کوچینگ مجموعه ­ای از مطالب کارآمد در زمینه­ ی مدیریت, فلسفله, روانشناسی و مطالب انگیزشی و… را شامل می­شود که  به شما کمک می­کند تا بتوانید با دانش و اطلاعات بالا موانع و مشکلات را در زمینه کاری و شخصی خود به راحتی پشت سر بگذارید. پس با شرکت در دوره های بیزنس کوچینگ می­توانید مهارت ­های خود را ارتقا داده و سرعت پیشرفت خود را افزایش دهید.

در حقیقت یکی از دوره ­های مهم که هر شخصی برای مدیریت کسب و کار خود باید به آن مسلط باشد؛ دوره بیزنس کوچینگ است که همه کارآفرینان و صاحبان کسب و کار به وسیله­ ی دوره ­های بیزنس کوچینگ می­توانند مجموعه­ ی خود را اصولی و درست مدیریت کنند. همچنین اگر هنوز کسب و کاری را شروع نکرده­ اید و نمی ­دانید می­خواهید چه کاری انجام دهید هم می­توانید در این دوره شرکت کرده تا بتوانید توانایی ­های فردی خود را ارتقا داده و به خودشناسی بهتری از خود برسید. این کار باعث می­شود بتوانید علاقه و استعداد خود را پیدا کنید.  در ادامه چند نمونه از بهترین دوره­ های بیزنس کوچینگ را معرفی کرده و در مورد محتویات هر دوره و قیمت ­های هر کدام از این دوره ­ها اطلاعاتی را با شما خواهیم داد.

دوره بیزنس کوچینگ

دوره بیزینس کوچینگ ابوالفضل حصارکی

ابوالفضل حصارکی دوره ­های بیزنس کوچینگ حضوری و غیر حضوری را برگزار می­کند. در دوره ­های بیزنس کوچینگ درباره ­ی چگونگی تغییر ذهنیت ثروت ساز, استقلال مالی, مهارت­ های ثروت ساز, فعالیت ­های ثروت ساز,انضباط شخصی و… توضیحات و مطالبی ارائه خواهد شد و با شرکت در دوره بیزنس کوچینگ, می­توانید دانش خود در زمینه ­­ی مدیریت کسب و کار را افزایش دهید. توجه داشته باشید که کوچینگ با مشاوره تفاوت های زیادی دارد و شرکت در دوره بیزنس کوچینگ به شما کمک می­کند تا دغدغه­ ها و مشکلات و توانایی­ های خود را بهتر بشناسید و بتوانید با افزایش مهارت­ های مدیریتی, شرایط کسب و کار خود را بهبود ببخشید. اگر یک کسب و کار را اداره می­کنید, کارمند هستید یا قصد دارید در آینده تبدیل به یک کوچ شوید؛ این دوره به شما کمک خواهد کرد تا پیشرفت زیادی در کارتان داشته باشید. توجه کنید که دوره ­های بیزنس کوچینگ ابوالفضل حصارکی سه فصل اساسی ذهنیت ثروت ساز, مهارت­ های ثروت ساز و فعالیت­ های ثروت ساز را شامل می­شود تا به شما در امر رسیدن به موفقیت کمک کند و بتوانید وضعیت مالی و کاری خود را بهتر کنید و عملکرد خود را بهبود ببخشید.

قیمت این دوره ابوالفضل حصارکی:2,300,000 تومان

دوره بیزنس کوچینگ آموزش به آموزشگاه

در دوره بیزنس کوچینگ آموزش به آموزشگاه, ما به شما کمک می­کنیم با توجه به مهارت­ های خود و پیاده ­سازی استراتژی متناسب با موضوع مورد نظرتان, در مسیر درستی قرار بگیرید و بتوانید در کسب و کار خود موفقیت ­های بزرگی کسب کنید. با شرکت در دوره رایگان بیزنس کوچینگ بدون صرف هزینه­ ای می­توانید به رشد و بهبود عملکرد خود کمک بگیرید تا یک کسب و کار موفق داشته باشید. اگر کسب و کاری دارید و یا یک ایده اولیه دارید اما نمی­دانید برای راه اندازی کسب و کار باید چه کار کنید؛ بهترین کار این است که در دوره رایگان بیزنس کوچینگ آموزش به آموزشگاه شرکت کنید تا بتوانید کسب و کار خود را شروع و اداره کنید.

دوره بیزنس کوچینگ

سرفصل­ های دوره بیزنس کوچینگ آموزش به آموزشگاه

وقتی شما در دوره بیزنس کوچینگ شرکت کردید می­توانید مهارت ­های زیادی را یاد بگیرید برای مثال مهارت ­های ارتباط مؤثر, برنامه ریزی, افزایش اعتماد به نفس, حفظ عزت نفس و… را می­توانید در خود تقویت کنید. در دوره رایگان بیزنس کوچینگ آموزش به آموزشگاه  می­توانید در زمینه ­های مختلفی مانند پیدا کردن نیروی کار مناسب, مدیریت اوضاع در شرایط بحرانی, کنترل بازار, استفاده حداکثری از توانمندی­ ها, تحلیل بازار, افزایش مهارت ­های فردی و اجتماعی, شناخت باورهای محدود کننده, ترس از شکست,  بیزنس مدل, مهارت کوچینگ, تکنیک ­های کسب و کار, استراتژی بازاریابی آنلاین و آفلاین, تکنیک مذاکره و… اطلاعات جامع و خوبی به دست آورید و با به کارگیری آن­ها در کسب و کارتان پیشرفت شایانی داشته باشید. زمانی که دوره رایگان بیزنس کوچینگ آموزش به آموزشگاه را گذراندید می­توانید به مهم­ترین اصول برای موفقیت دست پیدا کنید در حقیقت داشتن ذهن ثروت ساز, مهارت ثروت ساز و فعالیت ثروت ساز می­تواند به شما کمک کند تا مراحل موفقیت و رسیدن به خواسته ­هایتان را به سرعت پیش ببرید و تمام این موارد را در دوره بیزنس کوچینگ آموزش به آموزشگاه فرا خواهید گرفت و می­توانید توانمندی ­ها و مهارت­ های خود را تا حد بسیار زیادی ارتقا دهید. هزینه دوره بیزنس کوچینگ آموزش به آموزشگاه کاملاً رایگان بوده و به طور کلی ما در آموزش به آموزشگاه, به شما کمک می­کنیم تا تبدیل به یک کارآفرین یا مدیر قوی و با اعتماد به نفس شوید و مسیر رسیدن به موفقیت را برای شما هموار خواهیم کرد.

تمامی دانش پذیران آموزش به آموزشگاه, کارت گارانتی پنج ساله دریافت می­کنند که مزیت ­هایی از جمله شرکت در ورکشاپ­ های رایگان و از مشاوره ­های تخصصی به صورت رایگان را به مدت پنج سال خواهند داشت.

قیمت این دوره در آموزش به آموزشگاه: رایگان

دوره بیزینس کوچینگ ماهان تیموری

ماهان تیموری یکی از افراد معروف در زمینه بیزنس کوچینگ است که هر ساله دوره ­های بیزنس کوچینگ حضوری و غیرحضوری را برگذار می­کند. دوره بیزنس ماهان تیموری برای صاحبان کسب و کارها, کارمندها, دانشجویان و.. مناسب است و حتی اگر نمی­دانید می­خواهید در چه کاری وارد شوید و کارجو هستید؛ نیز این دوره برای شما مناسب است. همچنین ممکن است کسب و کاری را آغاز کرده باشید اما هیچ پیشرفتی در کارتان میسر نمی­ شود و نمی ­توانید وضعیت کاری و مالی خود را به درستی مدیریت کنید. اما با شرکت در در این می­توانید توانایی ­های خود را ارتقا داده و تحولاتی در زمینه فکری و قدرت رهبری خود ایجاد کنید. در این دوره در 18 فصل مطالب به شما عنوان خواهد شد که 50 ساعت تدریس را شامل می­شود و با معنی کوچینگ, صلاحیت­ های کوچینگ, مایندست کوچینگ, تغییر نگرش,هدف گذاری, مسئولیت پذیری, ابزار چرخ زندگی,اقدام گرایی کوچی, معلم در نقش کوچ , مهارت مؤثر شنیدن کوچ , مهارت پرسش قدرتمند کوچ , مهارت بازخورد کوچ , والدین در نقش کوچ و… آشنا می­شوید. دوره کوچینگ ماهان تیموری به شما کمک می­کند تا با خودتان و توانمندی ­های خود بهتر آشنا شوید و بتوانید در کسب و کار خود بهتر عمل کرده و موفقیت­ های بیش­تری کسب کنید. همچنین اگر خودتان خواهان آن هستید که یک روز تبدیل به یک کوچ شوید می­توانید دوره بیزنس کوچینگ را خریداری کنید .دوره بیزنس کوچینگ ماهان تیموری به صورت آنلاین بوده و می­توانید مهارت­ های خود را افزایش داده تا به یک مدیر و رهبر قوی تبدیل شوید.

قیمت این دوره ماهان تیموری: 4,000,000 تومان

دوره بیزنس کوچینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *