همه چیز در مورد تبلیغات در بازی  و اپلیکیشن 

تبلیغات در بازی

وجود مخاطب میلیونی در بین کاربران موبایل که برای انجام بازی از این پلتفرم استفاده میکنند تبلیغات در بازی های ویدیویی را کاملا منطقی و به صرفه میکند. امروزه با گسترش کسب و کارها و همچنین پیشرفت شدن روش تبلیغ و dvertising، همواره افراد فعال در حوزه کسب و کار نگران بوده و تلاش می کنند که، از روش‌های تبلیغی جدید، استفاده کنند. باید توجه داشت که امروزه از روش های تبلیغ قدیمی، نتیجه دلخواه حاصل نمی‌شود. برای مثال با زدن اعلامیه در روزنامه ها ممکن است که، مورد توجه افرادی واقع شود اما در واقع، مانند گذشته جوابگو نبوده و باید به دنبال راه های پیشرفته تر و به روز تر بود.

روش‌های بسیاری امروز مورد توجه افراد صاحب کسب و کار، قرار گرفته است. از قبیل این روش‌ها می‌توان به تبلیغ از طریق اینترنت که خود شاخه‌های بسیاری دارد، اشاره نمود. تبلیغ از طریق اینترنت، در واقع بسیار به صرفه تر بوده و همچنین بازدهی و سود دهی بالایی، را به همراه خواهد داشت. اما لازم است به این موضوع توجه کرد، که چگونه باید این کار را انجام داد و چگونه می‌توان از پس این کار بر آمد. حقیقتاً با گذراندن دوره های مدیریت کسب و کار سایت آموزش به آموزشگاه (اباپارس)، می‌توانید به این موضوعات کاملاً مسلط شده و با آگاهی و ذهنیت درست در این مسیر قدم بردارید.

در واقع باید اعتراف کرد که تبلیغات در اینترنت دنیای بزرگی، می‌باشد و برای اینکه بتوانید به بازده خوب و مناسب برسید، باید قبل از همه اطلاعاتی را در مورد آن کسب کرده و به خوبی تحقیق کنید. با گذراندن دوره مدیریت کسب و کار این سایت مطمئناً می‌توانید از پس این مشکل بر آمده و به سود دهی بالا در کسب و کار خود برسید. اما برای اینکه بتوانیم به بازدهی و سود مناسب برسیم باید اول از همه درباره advertising  و تبلیغ، اطلاعاتی را کسب کنیم. باید دانست که یک روش در این تبلیغات وجود دارد که می تواند بازدهی بسیار بالایی داشته باشد، که این روش تبلیغات در بازی و اپلیکیشن، می‌باشد.

تبلیغات در بازی

تبلیغات در بازی و اپلیکیشن چگونه و در چند روش انجام میشود؟ 

در واقع تبلیغ در بازی و اپلیکیشن به خصوص در تلفن‌های همراه، از روش‌های بسیار مناسب و به صرفه، برای تبلیغ کسب و کار خود می‌باشد. این کار را می توانید به چندین روش انجام دهید، در واقع تبلیغ در بازی و اپلیکیشن به این صورت می باشد، به طور کلی شما تبلیغات خود را در اپلیکیشن های بازی و غیره نمایش خواهید داد، که آن هم با چندین روش انجام می شود. این روش‌ها بازده بالایی داشته و موجب آگاه شدن مخاطبین بازی ها و اپلیکیشن‌‌ها، در مورد کسب و کار شما می‌باشد. در ادامه به صورت کلی به نام این تبلیغات و روش‌های آنها اشاره کرده و در ادامه درباره آن توضیح می دهیم:

  • تبلیغات همسان
  • تبلیغات ویدیویی
  • تبلیغات بنری

روش های دیگری نیز برای تبلیغ در بازی و اپلیکیشن هستند، ولی این سه مورد بسیار مورد توجه بوده و می‌توانند بقیه روش ها را در خود داشته باشند. در تبلیغات همسان، شما شعار کسب و کار خود، جمله های کوتاه و یا هر آنچه که در ذهن خود دارید را به پلتفرم‌هایی که انجام دهنده این کار هستند می دهید. سپس آن‌ها این تبلیغات را در بازی می‌گنجاند. شما برای این تبلیغات نیاز به طراحی گرافیک و یا انجام دادن کار آنچنان حرفه ای نیستید، تنها لازم است که آنچه را که مد نظر دارید به این افراد داده که در بازی و اپلیکیشن بگنجانند.

در تبلیغات ویدیویی شما یک ویدیو را در واقع به اپلیکیشن ها و یا بازی‌ها داده، که آنها این تبلیغات ویدیویی را در بازی‌ها و اپلیکیشن‌های خود پخش می‌کنند. در واقع این تبلیغات ویدیویی بسیار گسترده هستند اگر شما  قصد تبلیغ در یک بازی را دارید، می‌توانید چندین کار انجام دهید. که در ادامه به بعضی از آنها اشاره می کنیم. در واقع یک نوع از این ویدیوها به این گونه می‌باشد که به شما فرصت بازی داده می‌شود، سپس اگر آن بازی مدنظر شما بود و قصد داشت که باز هم بازی کرده و آن را ادامه دهید، می‌توانید آن را نصب کنید، یا گاهاً با انجام آن بازی در اپلیکیشنی که شما در حال حاضر در آن قرار دارید به شما جایزه داده می‌شود، مانند جان اضافی، امتیاز بیشتر و موارد دیگر.

تبلیغات در بازی

پس به صورت خلاصه می‌توان گفت که، ویدیوهایی که در اپلیکیشن ها و بازی‌ها قرار می‌گیرد، می‌تواند بسیار مفید بوده و جلب توجه کند. از دیگر تبلیغات می توان به تبلیغات بنری اشاره نمود. تبلیغات بنری به این صورت هستند که، هنگام بازی در روی در مغازه و یا قسمتی که سازنده بازی در نظر دارند، نشان داده می‌شود. برای مثال شما در حال بازی هستید و بر روی سردر مغازه، کنار خیابان و یا در کنار زمین بازی، بنری را مشاهده می‌کنید، که درباره یک بازی دیگر تبلیغ کرده و یا درباره یک شرکت دیگر تبلیغ کرده است. این‌ها می‌توانند نظر شما را جلب کرده و موجب بازدهی بیشتر آن شرکت گردد.

در واقع روش های تبلیغ در بازی و اپلیکیشن ها بسیار مورد توجه بوده و همواره مشاهده می‌کنیم از آن استفاده می‌شود. امروزه صنعت بازی به خصوص به همراه گوشی موبایل بسیار سر و صدا کرده است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. سرمایه های میلیون دلاری در آن وجود داشته که موجب شده کاربران بسیاری را داشته باشد. در آن بازی های رایگان و بازی های پولی وجود دارد در واقع با تبلیغ در بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها، می‌توانید، برند خود را به خوبی و بقیه شناسانده همچنین از گستردگی این دنیای بازی، به نفع خود استفاده کنید.

تبلیغات در بازی

تبلیغات در بازی و اپلیکیشن چه مزایایی دارد؟

تبلیغات در بازی و اپلیکیشن، در واقع مزایای بسیاری دارد. برای مثال همانطور که گفته شده، جامعه آماری بسیار زیادی از بازی‌های گوشی موبایل استفاده می‌نماید. همین موجب می‌شود با تبلیغ کردن در بازی‌ها و اپلیکیشن‌های بازی برند خود را به خوبی تبلیغ نموده و بازده بسیاری داشته باشد. از نکاتی که باید به آن توجه شود این است که، باید تلاش کنید که متناسب با کسب و کار خود تبلیغ کنید.

برای مثال اگر می‌خواهید یک بازی را تبلیغ کنید، قسمتی از بازی خود را باید در اپلیکیشن و یا بازی نمایش دهید، که این بسیار مورد توجه قرار گرفته و می تواند سود ده باشد. گاهی تنها یک بنر کافی بوده که، برند شما را شناسانده و موجب حک شدن نام آن، در ذهن مخاطبین گردد.

از دیگر مزایای  تبلیغ در بازی و اپلیکیشن‌ها، این موضوع می‌باشد که هنگامی که ذهن مخاطب مشغول به انجام بازی و یا کار در اپلیکیشن می‌باشد تبلیغ شما را مشاهده می‌کند و برای اینکه یک استراحتی کرده باشد به آن توجه می‌کند که این یک استراتژی بسیار هوشمندانه می‌باشد، که موجب می‌شود، مخاطب به خوبی اپلیکیشن شما را به خاطر داشته باشد و به یک مصرف کننده وفادار تبدیل شود.

از دیگر مزایای تبلیغ در بازی و اپلیکیشن می توان به این موضوع اشاره نمود که بیشتر این کارها را کامپیوتر انجام می دهد و به این معنا است، که یک کار بی نقص را ارائه می‌دهد. همینطور می تواند به خوبی توجه مخاطب را جذب نماید. از دیگر مزایای تبلیغ در بازی و اپلیکیشن ها این می‌باشد که شما می‌توانید به کمپین مورد نظر خود پیوسته و در آنجا اطلاعات کامل را کسب کنید. سپس تصمیم مناسب را گرفته و تبلیغ های متناسب و همسان، با کار خود را یافته و سپس در انجام دادن آن اقدام نمایید.

از دیگر مواردی که  می‌توان به آن اشاره نمود این است که این تبلیغات نسبت به تبلیغات میدانی و قدیمی بسیار به صرفه تر و ارزان تر می‌باشد. شما با این تبلیغات می‌توانید بسیار سود کرده و بازده داشته باشید. بدون اینکه آن چنان هزینه‌ای بکنید. در واقع اگر میخواهید که در این موضوع بسیار مسلط شده و بتوانید تمام باید و نباید ها را متوجه شوید به شما پیشنهاد می شود که در دورهای مدیریت کسب و کار سایت آموزش به آموزشگاه شرکت نمایید. چرا که موجب می شود بتوانید با دید بازتر و آگاه تر برای بهبود کسب و کار خود، اقدام فرمایید.

تبلیغات در بازی

جمع بندی 

تبلیغ در بازی و اپلیکیشن، از روش‌های بسیار رایج بوده که افراد بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. این موجب شده است در کسب و کار خود موفق شده و بازدهی بسیاری را کسب نمایند. باید توجه داشت که تبلیغات در بازی و اپلیکیشن  داری رقابت بسیار شدید و برای اینکه بتوانید با آنچه که مد نظرتان، هست برسید باید بهترین روش برای انجام این تبلیغ را پیدا کنید. به طوری که بتواند نظر مخاطب را جلب کند.

شما میتوانید تبلیغ هایی در این زمینه انجام دهید ولی اگر نتوانید آن را به روشی که متناسب با کسب و کار خودتان می‌باشد، انجام دهید احتمال موفقیتتان پایین می‌رود. هرچند اگر به صورت حساب شده و با کمک افراد متخصص، این کار را انجام دهید، مطمئنا نتیجه درخشانی را دریافت خواهید کرد. در واقع با گذراندن دوره مدیریت کسب و کار سایت آموزش به آموزشگاه (اباپارس)، می‌توانید به این تخصص دست یافته و با کمک افراد ماهر در این زمینه به کسب و کار خودتان سر و سامان دهید.

از نکات دیگری که حائز اهمیت بوده و باید آن را در نظر بگیرید این است که با انجام این تبلیغات شما می توانید به پیشرفتی که منتظر آن هستید، دست پیدا کنید. اما باید صبور باشید و تمام کارهای خود را به صورت حساب شده انجام دهید. از انتخاب پلتفرم گرفته، چه از انتخاب تبلیغی که می‌خواهید انجام دهید و چه از انتخاب بازی و اپلیکیشنی که قصد تبلیغ انجام دادن در آن را دارید. در واقع باید توجه کنید که خود تبلیغ نیز کسب و کاری داشته و بسیار مورد توجه بوده است. پس با کمک گرفتن از این سایت می‌توانید با کمترین هزینه به موفقیت های بزرگ دست یابید. امید است با مطالعه این مقاله به شما آگاهی های لازم درباره تبلیغ در بازی و اپلیکیشن، را داده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *