چرا کوچ یا بیزنس کوچینگ

همه ما میخوایم تو سریعترین زمان ممکن، متمرکرتزین حالت ممکن، کم ریسک ترین حالت ممکن به موفقیت مالی برسیم. ولی خب چالشا، شرایط، ترافیک کاری و هزاران دلیلی دیگه مارو از هدفمون دور میکنه.

تاثیر انتخاب دوست در موفقیت

حتما شما هم شنیدید که میگن برای اینکه حدس بزنید یک شخص آینده خوبی داره نه، فقط کافیه به دایره ارتباط 5 تا دوست نزدیک اون شخص دقت کنید.
دلیل این موضوع استفاده از تجربه، مشورت ها و الگو گرفتن از سبک زندگی دوستانش هستش که به صورت ناخداگاه تو شخصیت اون فرد هم تاثیر میزاره و تو مسیر خاصی قرارش میده.
پس بهترین حالت اینه که دوستانی انتخاب کنید که هدف داشته باشند، هر روز برای آموزش خودشون وقت بزارن، به سلامت خودشون اهمیت بدن و مهمترین نکته تو موفقیت مالی اینه که، دوستانتون علم کسب و کار بلد باشن.

کوچ یا بیزینس کوچ

کوچ یا همون بیزینس کوچ، بهترین دوستیه که به علم تحلیل، سیستم سازی و در کل کسب و کار مسلطه و با دونستن شرایط شما، میتونه بهترین راه کارو بهتون نشون بده.

کوچ دقیقا میدونه چالش شما به چه روشی بر طرف میشه و حتی میتونه چند راه مختلف بهتون پیشنهاد بده و نکات مثبت و منفی اون راهکارهارو هم بهتون بگه، تا خودتون بتونید با توجه به شرایطتتون بهترین راهو انتخاب کنید.
حالا بیزینس کوچینگ چیه؟ بیزینس کوچینگ همون علمی هستش که یک کوچ داره. اگر استخدام یک کوچ از نظر مالی براتون غیر ممکنه، شما میتونید خودتون علم بیزینس کوچینگو یاد بگیرید تا مسیر کسب و کار براتون هموار تر بشه و خودتون بتونید بهترین راهکارهارو با توجه به شرایطتتون انتخاب کنید.
علم بیزینس کوچینگ تو دوره آموزشی کامل بهتون یاد دادیم. ولی در کل پیشنهاد میشه اگه علم بیزینس کوچینگ هم دارید، برای تصمیم گیریهاتون از یک بیزینس کوچ دیگه هم تو تصمیم گیری ها و مشورت هایی که لازم دارید استفاده کنید.

جمع بندی کنیم : علم بیزینس کوچینگ و مدیریت کسب و کار آموزش ببینید و با افرادی معاشرت کنید که هم هدف با شمان و مثل یک کوچ و فراتر از اون در کنار شمان. خیلی مهمه که با افرادی وقت بگذرونیم که علم بیشتری نسبت به ما تو کسب و کار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *