بازاریابی و تبلیغات 360 درجه برای موسسات آموزشی (ویژه)

هر بنگاه اقتصادی و عرضه کننده محصولات و خدمات برای بقا و پیشرفت در کسب و کار ملزم به ارائه و اجرای انواع روش های بازاریابی و تبلیغات هستش که انواع و اقسام موسسات آموزشی هم از این موضوع مستثنی نیستش، حال برای مدیریت و اجرا تبلیغات نیاز به استخدام تیم حرفه ای و کارآمد شامل طراح گرافیک، طراح و پشتیبان وب سایت، ایده پرداز و سناریونویس و دیجیتال مارکتر هستش، اگر در اوایل مسیر توسعه هستید ممکن استخدام همچین تیمی برای شما غیر ممکن باشه و بلوغ کسب و کارتون اجازه و تامین منابع مالی این موضوع برآورده نکنه.

-یه خبر خوب براتون داریم، ما به همراه تیم متخصصمون صفر تا 100 بخش بازاریابی و تبلیغات شما را براتون انجام میدیم و بسته به نیاز شما نسبت به ارائه یک پوپوزال کامل تمامی خواسته های شما رو برآورده می کنیم و برای آموزش های حضوری و مجازی شما دانش پذیر جذب می کنیم.

-تبلیغات و بازاریابی به صورت کاملا هدفمند و اختصاصی برای صنف و محتوای آموزشی شما انجام میشه و پرسونای و مخاطب هدف شما کاملا تارگت می شود.

-گزارشات دقیق و با جزئیات کامل و مستند محور بهتون ارائه می کنیم و تمامی اهداف و دستاوردها در جلسات هفتگی یا ماهیانه و یا از طریق ایمیل به شما ارائه می گردد.

-ما تمامی روش های بازاریابی و تبلیغات را ارائه می کنیم و با توجه به مخاطب هدف، بودجه و بلوغ کسب و کارتون بهترین و تاثیرگذارترین آن ها را براتون انجام میدیم، برای مشاوره رایگان و توضیحات بیشتر با شماره های 09121409042 تماس بگیرید.

انواع راه های آشنایی متقاضی ثبت نام با موسسه آموزشی:

تبلیغات سنتی

روزنامه همشهری، پخش تراکت، چاپ روی پلاستیک و اهدا به مراکز تجاری مرتبط و منطقه ای

اینستاگرام

اکسپلور، تولید محتوا، بلاگرهای مرتبط، واینر مارکتینگ، پلتفرم های تبلیغاتی مانند شورند یا تگرو برای تبلیغات پست و استوری

تلگرام

ایجاد کانال، تولید محتوا، تبلیغ در کانال های یونیک و مرتبط و جامعه هدف

تبلیغات محیطی تارگت

مترو نزدیک، بیلبرد نزدیک و ارزان تر، دکه روزنامه فروشی

پلتفرم های تبلیغاتی

دیوار، شیپور و …

SMS مارکتینگ (پیامک)

ارسال پیامک تبلیغاتی

وب سایت و دیجیتال

سئو، ادورز، تبلیغات کلیکی و بنری، تبلیغات همسان یا نیتیو(بومی)، ریتارلت، تولید محتوا، بوش نوتیفیکیشن، ریپورتاژ خبری، ایمیل مارکتینگ، ویدئو مارکتینگ(آپارات، نماشا، تماشا)، بازی ها و اپلیکیشن ها


برگزاری ورکشاپ های رایگان، ایونت های رایگان، مسابقات رایگان، تورهای آموزشی و تفریحی مرتبط، شرکت در نمایشگاهها