تبلیغات 360 درجه برای فروش بیشتر و امن تر

تو این ویدئو میخوام بهتون بگن چطوری بیشتر بفروشید و درآمد امن و همیشگی داشته باشید. به صرح صیانت کاری ندارم که یکسریا نگران اکانت اینستاگرامشون هستند و پیشنهاد میکنم پست مربوط به “با طرح صیانت چیکار کنیم” حتما ببینید.

خب بریم سراغ بازاریابی و تبلیغات 360 درجه : تبلیغات 360 درجه یعنی همزمان پیام تبلیغاتی خودتون رو از طریق روش های مختلف به گوش مخاطب برسونید. این به این معنی هستش که تمامی منابع و انرژیتونو صرفا برای یک روش تبلیغاتی صرف نکنید. این به این معنیه که فعالت خودتون رو صرفا محدود به اینستاگرام نکنید. اگر همه انرژیتونو فقط به اینستاگرام یا یک روش تبلیغاتی محدود کنید هر لحظه با یک طرحی مثل صیانت یا فیلترینگ اینستاگرام شما کاملا ورشکسته میشید.

بزارید یک مثال براتون بزنم : فرض کنید 20 میلیون تومان سرمایه دارید که میخواهید تبلیغات هم انجام بدید. از این 20 میلیون تومان میتونید با 4 میلیون تومان یک وب سایت ورد پرسی بزنید. بعدش اکانت های آپارات، تلگرام، اینستاگرام، تویتر و یتویوپ خودتونو رایگان ثبت کنید. حالا هر محصول یا خدمتی که دارید و براش تولید محتوا انجام دادید، محتوای خودتونو در تمامی پلتفرم های خودتون، یعنی وب سایت، تلگرام، اینستاگرام، آپارات و… نشر بدید که ار همه روش های بازدید داشته باشید. حالا نوبت تبلیغات میشه : بر اساس نرخ تبدیل و اهمیت پلتفرم هاتون بودجه باقی موندرو درصدبندی و الویت بندی کنید. پیشنهاد من به شما اینه که 40 درصد بودجتونو برای سایتتون تبلیغ کنید که 40 درصد 16 میلیون میشه 6.400.000 تومان، 30 درصد بودجتونو برای اینستاگرامتون بزارید که میشه 4.800.000 تومان، 15 درصد برای تلگرام و 15 درصد بودجتونم برای آپارات بزارید که هر کدوم میشه 2400000 تومان. اینطوری شما بازدید کننده هارو به نسبت مشخص وارد پلتفرم های مختلفتون کردید. این کار 2 تا حسن بزرگ داره : اول اینکه مخاطب پلتفرم های مختلف با محصول و کسب و کار شما آشنا میشن دوم اینکه اگر یکی از پلتفرم هاتون مثل طرح صیانت و اینستاگرام به مشکل خورد شما ضرر آنچنانی نمیکنید و بیزینستونو از دست نمیدید. مرسی که این پست تا انتها مطالعه کردید و لایک کردیدو، برای دوستانتونم فرستادید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *