خوشبو بودن برای ایجاد تجربه خوب در مشتری

تا یک تجربه خوب برای مشتریتون ایجاد نکنید، دلیلی نداره به مشتری وفادار تبدیل بشه و تعریف و تبلیغ شمارو به دیگران انجام بده. تو محتوای گرفتن سهم بازار از اهمیت وفاداری مشتری بهتون گفتم و پیشنهاد میکنم حتما اون پست رو با دقت ببینید. تو این ویدئو میخوام یک روش جذاب برای ایجاد تجربه خوب در مشتری بهتون بگم.

اگر کسب و کارتون حضوری هستش، مفازه، دفتر یا شرکتتون، همیشه باید خیلی خوش بو باشه. میتونید بسته به فضا و متراژ محل کارتون چندتا دستگاه دیس کاور اتومات یا همون خوش بو کننده هم بزارید، حتی تو راه پله های دفترتونم استفاده کنید. سعی کنید یک بویی رو انتخاب کنید و اون بو بشه عطر سازمانی مجموعتون و مشتریتون اگر هر جایی اون بو به مشامش رسید یاد شما بیفته. هتل هیلتون که یکی از بزرگترین و موفق ترین هتل های دنیا هم هستش، از این روش برای ایجاد تجربه خوب در مشتریانش استفاده میکنه.

به غیر از فضای داخلی و محیط کسب و کارتون که باید همیشه خشبو باشه، نیروها و همکارای فروش حضوریتونم، میبایست همیشه آراسته و خوشبو باشند، پس برای همکاران فروشتون همیشه یک اتکلون خوب تهیه کنید و در محل کار و میزشون قرار بدید که روزانه از اون اتکلون استفاده کنند.

خودتونم به عنوان صاحب کسب و کار قطعا به طور مستمر در طول هفته جلسات مهم با ادارات دولتی یا خصوصی دارید که برخی از اون ها پیمانکاران هستند و برخی از این جلسات قراره برای شما فروش و درآمد خوبی ایجاد کنه. پس داخل ماشینتون، داخل کیفتون و کشوی میزتون، همیشه عط و اتکلون داشته باشید و قبل از حضور در جلسات، حتما استفاده کنید.

خوش بویی رو جمع بندی کنیم

آدم ها اول شمارو میبینند، پس همیشه مرتب باشید. آدم ها به حرف های شما گوش میدن، پس حرفه ای و اصولی صحبتو مذاکره کنید. ولی قبل از صحبت کردن و بعد از دیدن شما، آدم ها نفس میکشند، پس همیشه خوشبو باشید. با لباس خوب و عطر خوب 40 درصد راهو رفتید، اون 60 درصد دیگه با صحبت کردن حرفه ای حل میشه.

مرسی که تا انتهای ویدئو همراهمون بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *