کامنت مارکتینگ برای افزایش فروش

بعضی از تبلیغات اسپم حساب میشن، اسپم یعنی مخاطب با دریافت و دیدن اون تبلیغ ناراحت و حتی عصبانی هم میشه چه برسه به اینکه بخواد خرید هم کنه. ولی همین تبلیغات اسپم اگر درست انجام بدید بهترین تعامل و فروشو براتون بوجود میاره. که تو ادامه بهتون راهکارشو میگم.

اول از همه بگم که هدف ما خیره و میخواهیم بهترین سرویسو به مشتریانمون بدیم.  80 درصد افراد با مطالعه کامنت های کاربرانی که از یک محصول یا خدمت استفاده کردن تصمیم خریدشونو نهایی میکنند. مثلا یکنفر میخواد یک هتلو در کیش برای اقامت انخاب کنه، حتما کامنت ها و نظرات افراد دیگه ای که از اون هتل اسفاده کردن تو تصمیم گیریش تاثیر داره.

حالا، شما به چند روش میتونید از کامنت مارکتینگ برای فروش بیشترتون استفاده کنید. اول از همه اینستاگرام : شما با اکانت بیزینستون میتونید در پست های مرتبط یک کامنت سازنده و تاثیر گذار و صادقانه بزارید. مثلا یک محصول یا آموزشو کامل نقد کنید، البته بهتره نقاط مثبت هم ابتدای نظرتون بگید که برای سازنده محتوا هم جذاب باشه و بعدش نظرتونو بگید. اینطوری کاربرا نظر شما هم میخونند و روی شما به عنوان یک صاحب نظر هم حساب میکنند.

مورد بعدی اینکه شما با اکانت های دیگه میتونید بیزینس خودتون رو به کاربرا پیشنهاد بدید. برای مثال به کاربری که زیر یک پست نظر گذاشته و درباره محصول، کیفیت یا قیمتش پرسیده، بیزینس خودتون رو تو دایرکت یا همون کامنت به زبان سوم شخص توصیه کنید.

تو فروم ها، بلاگ ها و تاپیک های مختلف هم باید همینطوری رفتار کنید. سایت هایی هستند که درباره موضوع های مختلف تبادل نظر میکنند، مثل بلاگ فا یا نی نی سایت و… . شما فقط کافیه مثل اینستاگرام تاپیک های مرتبط به صنفتونو پیدا کنید و به صورت مستقیم و غیر مستقیم کاربرهارو با بیزینس خودتون آشنا کنید.

از این روش برای تخریب رقبا هم میشه استفاده کرد که من به شخصه اصلا پیشنهاد نمیکنم ولی تو بیزینس های میلیاردی هم حتی اسنپ و تپسی و خیلی شرکت های دیگه اینکارو انجام میدن. کامنت مارکتینگ خیلی جای بحث داره و تاثیره فوق العاده ای هم تو فروش و برندینگتون میزاره ولی توضیح و آموزشش تو یک ویدئو نمیگنجه. تو دوره آموزش راه اندازی و مدیریت کسب و کار  کامنت مارکتینگو خیلی کامل بهتون آموزش دادم.

کامنت مارکتینگو جمع بندی کنیم

تو هر صنفی که فعالیت میکنید حتما به صورت مستمر یک برنامه کامنت مارکتینگ داشته باشید و مفداری از انرژیتونو برای اینکار بزارید، شک نکنید تو کوتاه مدت تو فروشتون تاثیر میزاره و تو بلند مدت تاثیر خیلی خوبی تو برندینگتون داره.

مرسی که تا انتهای این ویدئو همراهون بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *