کرامت در کسب و کار

سلام تو این ویدئو یک موضوعی در مورد ذهنیت ثروت سازو میخوام بهتون بگم که واقعا هم به پیشرفتتون و همچنین آرامشتون خیلی کمک میکنه. پس ممنون میشم برای حمایت لایک کنید.

همیشه همه چیز بر وقف مراد نیستش و خیلی طبیعیه که تو کار مشکلات پیش بیاد. برای مثال ممکنه همکارتون یک کاریو که بهش سپردید خراب کرده باشه. یا یکی از پیمانکارانتون، پروژتونو کامل خراب کرده باشه. اینجور وقت ها دو تا طرز فکر وجود داره. طرز فکر اول و البته منفی، فقط به جزئیات خراب شدن کار توجه میکنه و هم اعصاب خودشو خورد میکنه و هم اعصاب و آرامش شخص خطا کارو بهم میریزه. تمرکزه اصلیش رو هم صرفا روی خراب شدن کار میزاره. قبل از ادامه این ویدئورو ذخیره کنید و در آینده مجدد ببینید.

و اما طرز فکر دوم : کلا خراب شدن کار و مقصرو فراموش میکنه و بررسی میکنه که چطوری میتونه شرایط و اوضاعو بهتر کنه یعنی تمرکزشو صرفا میزاره برای بهبود نتیجه کار خراب شده. بعد از اینکه کارو درست کرد و راهکار مناسبو پیدا کرد، حالا میره سراغ مشکل و مقصر بوجود اومده و هم دلیلشو بررسی میکنه که مرتبه های بعدی این اتفاق نیفته و هم آموزش های لازمو به همکار یا پیمانکار خطا کارش میده تا سری بعدی این مشکل و اشتباع دوباره پیش نیادش.

کرامت در کسب و کار جمع بندی کنیم:

قبل از جمع بندی این ویدئورو برای دوستانتون یا حتی مدیرتون ارسال کنید تا اونا هم تو کارشون موفق تر بشن.

پس سعی کنید ذهنیت ثروت سازو تو خودتون پرورش بدید و حتی توی کسب و کارتونم کرامت داشته باشید. شک نکنید پیشرفتتون با داشتن کرامت در کسب و کار خیلی بیشتر میشه.

ممنون که تا انتهای ویدئو با ما همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *