تفاوت صبر با صبوری برای موفقیت در کسب و کار

صبر با صبوری خیلی متفاوته و 100 درصد تو نتیجه کارهاتون تاثیر مستقیم میزاره. لطفا قبل از مطالعه این پست رو لایک کنید و ذخیره کنید و در آینده حتما این ویدئو مجدد ببینید تا بهتون یادآوری بشه. صبر کردن یعنی یک مدت طولانی برای انجام یکاری توقف کنید و به بهانه های مختلف اون کارو انجام ندید.

برای مثال همش تایم شروع باشگاهتونو عقب بندازید، یا رژیم غذاییتونو به بهانه های مختلف به شنبه هفته بعدی موکول کنید. یا تایم خیلی زیادی گذشته و شما میخواهید تولید محتوای پیج اینستاگرامتونو انجام بدید یا میخواهید یک تجهیزاتی برای دفتر کارتون بخرید. همه این مواردی که بهتون گفتم به علاوه 1000 تا مثال دیگه، میشه صبر کردن. صبر کردن بیشترین زیانو به افراد برای توسعه شخصیت و کسب و کارشون میزنه.

در مقابلش صبوری خیلی واژه و عمل ارزشمندیه، صبوری تاملی هستش که در قبال کارهای انجام شده، قرار میگیره. یعنی صبر نکردید و باشگاهتونو شروع کردید، حالا صبوری کنید تا بدنتون به مرور زمان رو بیادو ورزیده بشید. صبر نکردید و رژیم غذاییتونو شروع کردید، حالا صبوری کنید تا به تناسب اندام و وزن ایده آلتون برسید. صبر نکردید و برای پیج اینستاگرامتون تولید محتوا کردید، حالا صبوری کنید تا فالورای پیجتون کم کم افزایش پیدا کنه. و خیلی مثال های دیگه از صبوری.

آمار نشون داده 90 درصد کسب و کارهایی که به تصمیم خود صاحب کسب و کار جمع شدن، تا موفقیت فقط 2 ماه دیگه زمان نیاز داشتن. معنی این آمار چیه؟ یعنی اگر کسب و کاری راه اندازی کردید با تمام وجود براش وقت و انرژی و منابع بزارید، ولی برای بهترین نتیجه صبوری هم کنید. برای راه اندازی کسب و کار و اجرای یک ایده اصلا صبر نکنید ولی برای به ثمر نشستن کسب و کار حتما صبوری کنید. اگر تو دوستانتون کسی از صبر و صبوری ضربه خورده این پست رو براش ارسال کنید حتما تا بهش کمک بشه. مرسی تا انتهای این مقاله با ما بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *