بدونیم که هیچی نمیدونیم

سلام تواین این پست میخوام درباره یکی از مهمترین عواملی که مانع رشد شما و کسب و کارتون میشرو بهتون بگم. قبل از شروع ممنون میشم برای حمایت لایک کنید.  یکی از مشکلات اصلی مدیران و صاحبین کسب و کار اینه که فکر میکنند همه چیزو میدونند. مشکل هم دقیقا از جایی شروع میشه که فرد تو خودش نیاز به آموزش بیشترو نمیبینه. برای این افراد مشکل و موانع حتما به دلیل شرایط قهریه هستش. یعنی اگر فروششون کم شده، دلیلشو کرونا میدونند. یا اگر تو استخدام یا نتیجه کارهای پرسنلشون به مشکل میخورند، دلیلشو فقط شخصیت تمامی نیروهای کار میدونند و هزاران مشکل و چالش دیگه با توجیه های این سبکی.

اوکی منم قبول دارم یک کارآفرین با زحمت، تجربه و دانش خودش، یک کسب و کاریو تا یک جایی رسونده، که این موضوع خیلی هم ارزشمنده و کار هر کسی هم نیست. ولی اگر کسب و کارتون از یک مرحله ای فراتر نرفت یا فروشتون از یه عددی بیشتر نشد یا به هردلیلی در حال درجا زدن بودید، شک نکنید هنوز یسری چیزهارو نمیدونید، شک نکنید نیاز به آموزش بیشتر و تخصصی تر دارید. شک نکنید صاحبین کسب و کارهای موفق تر و پولدار تر، چیزهاییرو میدونند که شما نمیدونید.

پس همیشه در حال آموزش باشید، شما باید تو دوره های آموزشی مختلفی شرکت کنید، شما باید تو ورکشاپ ها و سمینار های آموزشی شرکت کنید، شما باید کتاب های فیزیکی و صوتی و پادکست های کسب و کارو گوش بدید، شما باید تو اتاق فکر ها و جلسات مسترمایند بیزینسی حضور داشته باشید.

ممکنه شما تو یک سمینار اموزشی کسب و کار شرکت کنید ، این خیلی طبیعیه که 90 درصد مطالب اون سمینار برای شما تکراری باشه و از قبل به اون مطالب مسلط باشید. ولی هدف ما اون 10 درصد مطالبی هستش که تا به حال آموزش ندیدیم. همون 10 درصد میتونه تا 100 درصد تو پیشرفت کسب و کار ما تاثیر بزاره.

جمع بندی کنیم

قبل جمع بندی این محتوارو برای دوستانتونم بفرستید که اونا هم پیشرفت کنند. همیشه از نمیدونم به مراتب تو طول روز استفاده کنید که به خودتون یادآوری بشه که برای دونستن باید وقت بزارید و آموزش ببینید. اگر تو کسب و کارتون مشکلی دارید که بر طرف نمیشه، هیچ دلیلی نداره جز ندونستن شما.

مرسی که تا انتهای ویدئو با ما همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.